بازرگاني پرشين پيشرانه
بازرگاني پرشين پيشرانه

بيوگرافي ويوين وست وود : تلفيق سبك پانك با دنياي مد


ويوين وست وود طراح مد بريتانيايي است كه موج جديدي در سبك پوشش روزمره به وجود آورد. ورود سبك پانك و موج نو به دنياي پوشاك روزمره يكي از دستاوردهاي ويوين وست وود است. شايد بتوان وست وود را متفاوت ترين طراح مد دانست. وي هميشه سعي داشته خلاف جريان آب حركت كند و ايده هاي متفاوت خود را به جهان ثابت كند. جداي از دنياي مد، سبك موسيقي پانك راك هم به او مديون است. با باميلو بلاگ همراه باشيد

persianpishraneh.com

ارسال شده توسط سمانه در تاریخ ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ | نظرات (0)

راهنماي جامع و تخصصي خريد تلويزيون


خريد يك تلويزيون جديد، كار بسيار سخت و طاقت‌فرسايي است. مدل‌هاي بسيار متنوعي در بازار وجود دارند كه حتي با وجود اندازه و مشخصات نزديك به هم، بازه‌هاي قيمتي بسيار وسيعي را شامل مي‌شوند. توليدكننده‌ها و فروشندگان، در مورد ويژگي‌هاي مختلف، تكنولوژي‌هاي عجيب و غريب صوتي، ادعاهاي اغراق‌آميز در مورد كيفيت تصوير و بسياري از موارد ديگر صحبت مي‌كنند تا شما را به صرف هزينه‌هاي بيشتر ترغيب كنند. اين در حالي است كه دربارۀ تمام اين موارد، نظرات و عقايد كاملاً متناقضي در اينترنت هم ديده مي‌شود.


 

در اين مطلب، سعي شده اطلاعات نسبتاً جامعي در مورد تلويزيون‌ها و ويژگي‌هاي مهم آن‌ها كه در تصميم‌گيري شما مؤثر خواهند بود توضيح دهيم. حتي‌الامكان تلاش كرده‌ايم كه اين موارد را به ساده‌ترين زبان شرح دهيم. البته نمي‌توانيم ادعا كنيم كه اين مقاله مي‌تواند به تمامي سؤالات شما در مورد تلويزيون‌ها پاسخ دهد، اما مهم‌ترين موارد پوشش داده شده‌اند و در صورت پيدا نكردن پاسخ خود در موضوع خاصي نيز، مي‌توانيد در بخش نظرات همين مطلب سؤال خود را بپرسيد. حتماً تا جاي ممكن راهنمايي‌تان خواهيم كرد.


ارسال شده توسط سمانه در تاریخ ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ | نظرات (0)

دلايل سردرد در هواپيما و راه حل هاي ساده براي درمان آن

سردرد هواپيما يكي از مسائلي هست كه در پرواز با هواپيما احتمال دچار آن خواهيد شد و اين موضوع واقعي است. اين نوع سردرد كه ناشي از ارتفاع گرفت هواپيما است با نام «سردرد ارتفاع بالا» نيز شناخته مي شود. اما مهم نيست كه در چه ارتفاعي به آن مي گوييد سر درد، مهم اين است كه سر شما بر اثر ارتفاع درد مي گيرد. در اينجا به بيان دلايل ايجاد سردرد در هواپيما و راه حل هاي ساده براي پيشگيري و درمان آن اشاره مي‌كنيم.

persianpishraneh.com

 

ارسال شده توسط سمانه در تاریخ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ | نظرات (0)

تاريخچۀ لورال : اخلاق مداري، تعهد، ابداع و مسئوليت هاي اجتماعي


لورال (با تلفظ لوريال-L’Oréal) با نام هاي متفاوتي در كشور ما شناخته مي شود. اورال، اورآل، لورال و لورئالبرخي از نام هاي اين برند قدرتمند فرانسوي است. لورال يك شركت آرايشي و بهداشتي است كه در شهر پاريس فرانسه واقع شده است. لوازم آرايشي همچون رنگ مو، مراقبت از پوست، ضدآفتاب، آرايش صورت، شامپو و محصولات مراقبت از مو جزو توليدات اين شركت بشمار مي روند.لورال در زمينه ي ساخت عطر نيز فعاليت دارد. اين شركت فرانسوي پيشينه و اعتبار خود را مرهون قدمت ۱۰۰ ساله است.

www.persianpishraneh.com

ارسال شده توسط سمانه در تاریخ ۱۰ شهريور ۱۳۹۶ | نظرات (0)

۱۰ اكسسوري و لباس مردانه ضروري كه بايد در كمد هر مردي باشد


برخي از انواع لباس مردانه را مي‌تواند تقريبا با هر چيزي ست كرد و براي هر موقعيتي مناسب‌اند. در ادامه باباميلو بلاگ همراه باشيد تا با ۱۰ لباسي آشنا شويد كه هر مردي بايد در كمد لباس خود داشته باشد. 

شايد شما هم شنيده باشيد كه برخي از انواع لباس مردانه، هيچ وقت از مد نمي‌افتند و به اصطلاح «كلاسيك» هستند. اين لباس‌ها تقريبا براي تمام موقعيت‌ها مناسبند و مي‌توان آن‌ها را به راحتي با همه چيز پوشيد. در اين مقاله ۱۰ نمونه از آن‌ها را بررسي مي‌كنيم كه بايد در كمد لباس هر مردي باشد.

ارسال شده توسط سمانه در تاریخ ۹ شهريور ۱۳۹۶ | نظرات (0)

بيوگرافي والنتينو : پيوند ظرافت زن ايتاليايي با وقار بانوي پاريسي


والنتينو طراح مد مشهور ايتاليايي است كه برخي از خيره‌كننده‌ترين طراحي‌ها را به دنياي لباس معرفي كرده است. در ادامه با بيوگرافي والنتينو با باميلو بلاگ همراه باشيد.

والنتينو گاراواني (Valentino Garavani) كه بيشتر به نام كوچك خود، والنتينو شناخته مي‌شود شايد آخرين طراح اسطوره‌اي دوران ما باشد. اين هنرمند برجسته در طراحي‌هاي خود، سبك شيك و ظريف پاريسي را با شور و ظرافت ايتاليايي به هم آميخته و سبك منحصر به فرد خود را در دنياي مد و لباس ايجاد كرده است. تاثير اين طراح افسانه‌اي بر صنعت مُد چنان عميق است كه نوع خاصي از رنگ قرمز به نام او، يعني قرمز والنتينو شناخته مي‌شود.

persianpishraneh.com

ارسال شده توسط سمانه در تاریخ ۹ شهريور ۱۳۹۶ | نظرات (0)

بيوگرافي ژان پل گوتيه : پله پله تا بالاترين سطح دنياي مد


ژان پل گوتيه طراح مد فرانسوي است كه به دليل طرح هاي تأثيرگذارش شناخته شده است. يكي از اين طرح هاي معروف سوتين مخروطي شكلي بود كه در سال ۱۹۹۰ براي خواننده معروف آمريكايي مدونا طراحي كرد.  وي سبك پوشش قرن بيستم را به طور كلي تحت تأثير قرار داد. گوتيه مانند انگشت شماري از طراحان مد در جريان مد حركت نكرد بلكه جريان سازي نمود.

www.persanpishraneh.com


ارسال شده توسط سمانه در تاریخ ۸ شهريور ۱۳۹۶ | نظرات (0)

مديريت استرس : مقدمه اي براي آشنايي با استرس


زندگي روزمره و مدرن، سرشار از استرس هاي گوناگون است. از همين رو، مديريت استرس و كنترل آن براي داشتن زندگي سالم، از بحث هاي رايج در روزگار ماست. 
همه ما در طول زندگي خود، استرس را تجربه مي‌كنيم. از آن جا كه بيشتر مشكلاتي كه براي سلامت ما به وجود مي‌آيد در نتيجه استرس است، دانستن چگونگي تاثير استرس بر بدن و نيز تكنيكهاي مديريت و كنترل استرس، بسيار مهم است.

ارسال شده توسط سمانه در تاریخ ۷ شهريور ۱۳۹۶ | نظرات (0)

سكوت سبز

برخي آدم‌ها به يك دليل از مسير زندگي ما مي‌گذرند

تا به ما درس‌هايي بياموزند،

كه اگر مي‌ماندند،

هرگز ياد نمي‌گرفتيم.

#persianpishraneh#

ارسال شده توسط سمانه در تاریخ ۷ شهريور ۱۳۹۶ | نظرات (0)
دیگر صفحات
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ]
آخرین مطالب ارسالی

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان