بازرگاني پرشين پيشرانه
بازرگاني پرشين پيشرانه

بهترين و معروف ترين برند هاي دنيا

۱-گوچي Gucci


 اين نام تجاري در سال ۱۹۲۱ توسط Guccio گوچي در ايتاليا تاسيس شد. اين برند در سراسر جهان براي كالاهاي چرمي با كيفيت عالي و سبك مد ايتاليايي مشهور است. گوچي به عنوان بهترين نام تجاري ايتاليايي درنظر گرفته شده است است و در نمودار ايجاد شده توسط Interbrand كه ۱۰۰تا ازبهترين مارك هاي سراسر جهان را ليست كرده است، برگزيده ميباشد. اين امر در مورد توليد ۲۲۰۰۰۰۰۰۰۰ دلار را به طور سالانه تعميم داده شده است.

 
۲- لوييس ويتون Louis Vuitton


اين سبك مد فرانسوي مورد علاقه كساني ست كه معناي سبك و خود نمايي را ميدانند. اين برند مختص عينك آفتابي ، كالاهاي چرمي ، ساعت ، كفش ميباشد.ايران ناز، ال وي مونو كه براي خود نشاني است و اين برند را به نماد مجسمه تبديل ساخته است. ميگويند اين شركت محصولات خود را به بالاترين قيمت در اين صنعت به فروش ميرساند كه مويد اين حقيقت است كه درآمد سالانه آن حدود ۲٫۷ ميليارد دلارميباشد.
 

ارسال شده توسط سمانه در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ | نظرات (0)

يك روز پسر 3 ساله ي من درس عجيبي بهم داد.با مداد شمعي نصف مبل كرم رنگ نشيمن رو سياه كرده بود. وقتي متوجه شدم صداش كردم و با تظاهر به ناراحتي گفتم: 
"عزيزم من اينجا چيزهاي ناراحت كننده اي ميبينم. به نظرت بايد چكار كنم؟"
خيلي خونسرد سري تكون داد و گفت:
"خب پاكش كن. اگه پاك نميشه چشماتو ببند!"
به همين سادگي! تمام فلسفه ي آرامش رو در همين جمله ي كوتاه به من مادرِ پر ادعا و مثلا تحصيلكرده يادآوري كرد! 
و من به فكرِ تمام مشكلاتي كه با اين قاعده ي ساده ميشد باهاش مواجه شد ولي به بدترين شكل باهاشون كلنجار رفته بودم افتادم!
و از اون روز قانون زندگي من اين شده:
"پاكش كن، اگه پاك نميشه چشماتو ببند"

ارسال شده توسط سمانه در تاریخ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ | نظرات (0)

🗣كلمات ويترين شعور و شخصيت شما هستند


خوب يا بد

مكالمه شما، تبليغات شماست

هر زمان كه شما دهان خود را

باز ميكنيد اجازه خواهيد داد كه

افراد ذهن شما را ببينند

ارسال شده توسط سمانه در تاریخ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ | نظرات (0)

هوس مصنوعي فيس بوك


محققان فيس بوك سيستم هوش مصنوعي خود را خاموش كردند بعد از اين كه باب و آليس (دو ربات مجازي ساخته ي خود فيس بوك) زبان جديدي اختراع كردند . اين زبان جديد كه محققان فيس بوك موفق به رمز گشايي نميشوند  باعث ترس و واهمه از آينده ي رباتيكي كه در فيلم هاي علمي تخيلي مي بينيم شده است.

اما در عين حال زوكر برگ (بنيان گذار فيس بوك) مخالف اين نظر عمومي است.

و اعتقاد بر اين دارد كه اين سيستم هوش مصنوعي در آينده امكانات مفيدي در تختيار انسان ها خواهد گذاشت.


ارسال شده توسط سمانه در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ | نظرات (0)

الكل و آلزايمر چه تاثيري روي مغز انسان دارد؟

به گزارش گروه فضاي مجازي ، دراين گزارش با انتشار تصاويري مي‌توانيد به راحتي مغز‌ افراد سالم، مصرف كنندگان الكل و مبتلايان به آلزايمر را با هم مقايسه كنيد.

A . مغز انسان سالم
B . مغز انسان مبتلا به آلزايمر 
C . مغز انسان الكلي


 

 

ارسال شده توسط سمانه در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ | نظرات (0)

 تفريح رايگان در اروپا – بخش دوم

زندگي واقعي در سفر به شهرها و نقطه هاي جديد معنا مي‌يابد. سفر واقعاً هيجان انگيز و ماجراجويانه است و ديد بهتري به زندگي شما مي‌دهد و حتي زندگي شما را تغيير مي‌دهد. شايد در ذهن همه ما، مخارج ماهيانه فرصت سفر كردن را از ما گرفته باشد. هرچند كه سفر كردن مخارجي دارد كه نمي توان ناديده گرفت، اما هميشه مي توانيد راه هاي فوق العاده اي پيدا كنيد كه نيازي به خرج يك هزارتومان نيز نداشته باشد و تفريح رايگان داشته باشيد. در ادامه به بهترين كارهايي كه مي توانيد در شهرهاي بزرگ اروپايي به رايگان انجام دهيد اشاره مي كنيم.

فلورانس (Florence)

سياحت در دوئومو

مجبور نيستيد براي ورود به برجسته ترين نماد فلورانس يعني Duomo پولي بپردازيد. ساخت اين كليساي بزرگ گوتيك، در قرن سيزدهم آغاز شد. نماي داخلي كليساي جامع فلورانس با نقاشي هاي ديواري و شيشه هاي رنگ آميزي پوشانده شده است. بالا رفتن از ۴۶۳ پله كه به بالاي گنبد اين كليسا ختم مي‌شود، حدود ۱۴ دلار هزينه دارد، بنابراين از آن صرف نظر كنيد و براي خريد بستني ايتاليايي (Gelato) پول خود را ذخيره كنيد!

ديدن ميدان ميكلانجلو

فلورانس شهري كاملاً فتوژنتيك است. بايد نماي بسيار فوق العاده زيباي شهر را از ميدان ميكلانجلو (Piazzale Michelangelo) ببينيد. از خيابان سن مينياتو (Via San Miniato) مسير را آغاز كنيد، سپس از پله هاي منتهي به تنديس معروف ميكل‌آنژ (David) به بالا برويد. بالارفتن از پله ها شايد برايتان كمي خستگي به همراه داشته باشد، اما ارزش يك عكس فوق العاده اينستاگرامي را دارد.

ارسال شده توسط سمانه در تاریخ ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ | نظرات (0)

مطلب طنز

 هر كي اين طوريه اعلام حضور كنه!!!۱

 

www.persianpishraneh.com

ارسال شده توسط سمانه در تاریخ ۹ مرداد ۱۳۹۶ | نظرات (0)

معرفي رابرت مايلز نابغه موسيقي الكترونيك

رابرت مايلز

روبرتو كونسينا   : Roberto Concina زاده ۳ نوامبر ۱۹۶۹ - درگذشته ۹ مهٔ ۲۰۱۷  مشهور به رابرت مايلز، آهنگساز مشهور سبك موسيقي ترنس ايتاليايي بود.

لطفا براي ديدن ويديو هاي بيشتر به لينك آپارات ما برويد

http://www.aparat.com/persianpt

رابرت مايلز در سال ۱۹۶۹ كانتون نوشاتل در غرب سوئيس در خانواده‌اي مهاجر ايتاليايي به دنيا آمد .

وي از همان سال‌هاي آغاز كودكي خود به موسيقي و بيش از همه به موسيقي الكترونيك علاقه‌مند شد كه در آن زمان با گروه‌هاي الكترونيك راك و پراگرسيو راك مانند پينك فلويد، مايك اولدفيلد و آلن پارسونز پراجكت شناخته مي‌شد .

پس از بازگشت خانواده‌اش به فريولي ونتزيا جوليا در ايتاليا نواختن پيانو را به صورت حرفه‌اي آغاز كرد. پس از آن به عنوان دي‌جي در كلوب ها و راديوها به كار پرداخت و با پس اندازش يك ايستگاه راديويي و استوديوي ضبط موسيقي تاسيس كرد .

وي از سال ۱۹۸۸ وارد عرصه موسيقي در جهان شد. در سال ۱۹۹۰ در چند باشگاه شبانه ايتاليايي به عنوان دي‌جي به كار پرداخت و هر چه از اين راه به دست آورد، صرف ساختن استوديوي شخصي و خريد تعدادي ابزار آلات مستعمل موسيقي كرد. در آن سال آهنگسازي او چندان مورد توجه جامعه موسيقي نبود .

وي در سال ۱۹۹۴ آهنگ «children» يا «بچه‌ها» كه مشهورترين اثر سبك دريم ترنس بود را توليد كرد. اين آهنگ در سال ۱۹۹۵ در طي دو هفته موفق به كسب فروشي بيش از ۳۵۰٬۰۰۰ نسخه در سراسر اروپا شد[۱] و نيز توانست در صدر جداول موسيقي كشورهاي متعددي قرار بگيرد. اين آهنگ در آلمان و چند كشور ديگر جوايز ارزنده‌اي نيز از آن خود كرد. گرچه اين آهنگ در آمريكا موفقيتي كسب نكرد و حتي نتوانست جزء بيست آهنگ برتر جدول‌هاي موسيقي اين كشور باشد، ولي با استقبال گسترده بسياري از آهنگ سازان در آن كشور روبرو شد.

لطفا براي ديدن ويديو هاي بيشتر به لينك آپارات ما برويد

http://www.aparat.com/persianpt

اين آهنگ، نخستين آهنگ سبك ترنس بود كه سه هفته پياپي در صدر جدول صد آهنگ برتر هفته اروپا قرار داشت و تا سال ۱۹۹۷ بيش از پنج ميليون نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رسيد. اين آهنگ جايزه موسيقي بريتانيا (جايزه بريت) و بسياري ديگر از جوايز موسيقي در جهان را از آن خود كرد.[۱] .

آهنگ‌هاي بعدي او «افسانه» و «يك و يك» نيز به چنان شهرتي رسيدند كه صدها ريميكس از آنها توسط دي‌جي‌هاي مختلف اجرا شد. آهنگ «افسانه» در اصل اجراي متفاوتي است از «بچه‌ها» است. از اين آهنگ در فيلم «براي هميشه» استفاده شد .

چهارمين آهنگ مشهور او كه بعداً در آلبوم ۲۳اي‌ام نيز جاي گرفت، «آزادي» بود. ويدئوكليپ اين آهنگ كه با تحسين منتقدان موسيقي روبرو شد فضايي ۱۹۸۴ گونه دارد كه به ترانه «خشتي ديگر در ديوار» پينك فلويد شبيه است. پس از موفقيت آلبوم سومش، او بارديگر دست به نوآوري تازه‌اي زد و با تلفيق جاز، ديپ هاوس و موسيقي الكترونيك با همكاري گرتو نوازنده سازهاي 

ضربي هندي تبار مشهور، آلبوم مايلز-گرتو را ارائه كرد. وي در سال ۲۰۰۳ از انگلستان به شهر لس آنجلس در كشور آمريكا نقل مكان كرد .

با موفقيت هاي پياپي مايلز، در سال ۲۰۱۱ كمپاني سالت، توليد و پخش آلبوم پنجم او را برعهده گرفت كه در آن از نوازنده هاي مشهور استفاده شده بود. اين آلبوم تلفيقي از موسيقي الكترونيك و پراگرسيو راك بود كه با موسيقي جاز تحت تاثير مايلز ديويس آميخته شده بود.

در اواخر سال ۲۰۱۲ مايلز به ايبيزا، اسپانيا رفت و راديو اف‌ام و آنلاين «اپن لب» را راه انداخت كه در آن به نوآوري، فرهنگ، رسانه‌ها، هنر و البته موسيقي آلترناتيو مي پرداخت .

رابرت مايلز در معرفي موسيقي ترنس در جهان كه در اوايل دهه ۱۹۹۰ ميلادي ظهور كرد نقش بسزايي داشت. ضرب‌آهنگ سبك ترنس با ضرب‌آهنگ دروني بدن و تقريباً تپش قلب همنواست و به همين خاطر، مخاطب را با خود همراه مي سازد. ترنس باعث نوعي حالت رضايت و خلسه و 

همچنين بروز هيجانات مختلف از سرخوشي تا آرامش مي‌شود. در مواردي، روانشناسان باليني شنيدن اين سبك را براي ايجاد حس آرميدگي توصيه كرده‌اند.

محبوبيت موسيقي ترنس در سال‌هاي پس از آن منجر به رشد يا شكوفايي خرده گونه‌ها و يا گونه‌هاي تازه در موسيقي الكترونيك و رقص (مانند ديپ هاوس ) شد .

وي اميدوار بود كه اينترنت با فراهم آوردن امكان پخش موسيقي الكترونيك زيرزميني، هنري و خلاقانه، مخاطبان بيشتري را با توجه به گسترش امكانات آن بدست آورد و رسانه‌ها را در سالهاي آينده باز هم بيشتر دستخوش دگرديسي كند .

در ماه مه ۲۰۱۷ پس از نبردي طولاني با سرطان كه از همگان مخفي نگه داشته بود درگذشت. اين خبر در حالي منتشر شد كه گفته مي‌شد قرار است رابرت مايلز پس از مدت‌ها، كار روي آلبوم تازه خود را آغاز كند . 

 

 

 سال انتشار 

نام آلبوم به فارسي

نام اصلي

۱۹۹۶

سرزمين رويا

Dreamland

۱۹۹۶

 سرزمين رويا-نسخه زمستان

 Dreamland - The Winter Edition 

۱۹۹۷

۲۳اي‌ام

23am

۱۹۹۸

ماه كامل

Full Moon

۲۰۰۱

ارگانيك
مسيرها

Organik
Paths

۲۰۰۲

ارگانيك ريميكسز

Organik Remixes

۲۰۰۴

مايلز گرتو

Miles Gurtu

 

منبع : Wikipedia.org

www.persianpishraneh.com

ارسال شده توسط سمانه در تاریخ ۲۶ تير ۱۳۹۶ | نظرات (0)
دیگر صفحات
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ]
آخرین مطالب ارسالی

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان